Padelklubb

Padel 4U Umkirch

Umkirch

4 banorInomhus

Bokningen görs hos klubben via playtomic.com.

Om klubben

Vi har ännu inga verifierade uppgifter om den här klubben.

Faciliteter

  • Omklädningsrum
  • Skåp
  • Parkering
  • Wi-Fi

Är det här din klubb?

Ta över profilen gratis: håll uppgifterna aktuella, visa bilder och hyr om du vill ut banor direkt via PadelLeague.

Fler padelklubbar i Freiburg im Breisgau

Alla klubbar i Freiburg im Breisgau

Vanliga frågor

Hur många padelbanor har Padel 4U Umkirch?

Padel 4U Umkirch har 4 banor.

Kan man spela inomhus på Padel 4U Umkirch?

Ja, Padel 4U Umkirch har inomhusbanor, så du kan spela även när det regnar och på vintern.

Hur bokar jag en bana på Padel 4U Umkirch?

Banorna bokas via klubbens bokningssystem (playtomic.com). Länken finns högst upp på sidan.

Stämmer något inte?

Rapportera felaktiga uppgifter. Driver du klubben kan du också be oss ta bort uppgifterna.