Padelklubb

HR PADEL SENIGALLIA

Senigallia

1 banaUtomhus

Bokningen görs hos klubben via playtomic.com.

Om klubben

HR Padel Senigallia är en padelanläggning belägen i Senigallia. Klubben erbjuder utomhusbanor för padel samt faciliteter som bar, restaurang, omklädningsrum med duschar, uthyrning av utrustning och parkering. Bokning sker online via Playtomic.

AI-genereradAutomatiskt sammanfattat från klubbens webbplats.

Faciliteter

  • Tillgänglighetsanpassad
  • Racketuthyrning
  • Bolluthyrning
  • Parkering
  • Butik
  • Restaurang
  • Bar
  • Duschar
  • Omklädningsrum
  • Skåp
  • Wi-Fi
  • Aktiviteter för barn

Är det här din klubb?

Ta över profilen gratis: håll uppgifterna aktuella, visa bilder och hyr om du vill ut banor direkt via PadelLeague.

Turneringar nära Senigallia

Kalenderdata: FITP. Anmälan sker på arrangörens plattform.Sök alla turneringar

Padelklubbar i närheten

Vanliga frågor

Hur många padelbanor har HR PADEL SENIGALLIA?

HR PADEL SENIGALLIA har 1 bana.

Kan man spela inomhus på HR PADEL SENIGALLIA?

Nej, på HR PADEL SENIGALLIA spelar man utomhus.

Hur bokar jag en bana på HR PADEL SENIGALLIA?

Banorna bokas via klubbens bokningssystem (playtomic.com). Länken finns högst upp på sidan.

Stämmer något inte?

Rapportera felaktiga uppgifter. Driver du klubben kan du också be oss ta bort uppgifterna.