Padelklubb

PADEL CLUB DUSINO SAN MICHELE (AT)

Dusino San Michele

2 banorUtomhus

Bokningen görs hos klubben via playtomic.com.

Om klubben

Vi har ännu inga verifierade uppgifter om den här klubben.

Faciliteter

  • Omklädningsrum
  • Parkering
  • Wi-Fi

Är det här din klubb?

Ta över profilen gratis: håll uppgifterna aktuella, visa bilder och hyr om du vill ut banor direkt via PadelLeague.

Turneringar nära Dusino San Michele

Kalenderdata: FITP. Anmälan sker på arrangörens plattform.Sök alla turneringar

Padelklubbar i närheten

Vanliga frågor

Hur många padelbanor har PADEL CLUB DUSINO SAN MICHELE (AT)?

PADEL CLUB DUSINO SAN MICHELE (AT) har 2 banor.

Kan man spela inomhus på PADEL CLUB DUSINO SAN MICHELE (AT)?

Nej, på PADEL CLUB DUSINO SAN MICHELE (AT) spelar man utomhus.

Hur bokar jag en bana på PADEL CLUB DUSINO SAN MICHELE (AT)?

Banorna bokas via klubbens bokningssystem (playtomic.com). Länken finns högst upp på sidan.

Stämmer något inte?

Rapportera felaktiga uppgifter. Driver du klubben kan du också be oss ta bort uppgifterna.